Pokrycia dachowe Józefów

home Pokrycia dachowe Józefów

Przygotowaliśmy szeroką ofertę pokryć dachowych dla klientów z Józefowa i okolicy. Dysponujemy wysokiej jakości materiałami przeznaczonymi do zabezpieczenia dachu i poddasza. Mamy produkty wykonane z różnych materiałów i w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykonujemy bezpłatne wyceny obejmujące zakup materiałów i pracę dekarza. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi i szybką realizację zlecenia. Od wielu lat działamy na lokalnym rynku jako dystrybutor pokryć dachowych. Oferujemy materiały i akcesoria niezbędne do właściwego zabezpieczenia budynku przed deszczem, śniegiem i brudem w konkurencyjnych cenach.

Rodzaje pokryć dachowych

Do najczęściej wybieranych pokryć dachowych należą:

  • blachodachówki, czyli stalowe pokrycie wykonane z wysokiej jakości ocynkowanych blach stalowych. To estetyczne i wytrzymałe produkty, odporne na wilgoć i zmiany temperatur.
  • dachówki, czyli wyrób budowlany (najczęściej ceramiczny lub betonowy) przeznaczony do wykonania solidnych pokryć. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i walorami estetycznymi.

O tym, jakie pokrycie dachowe należy wybrać decyduje przede wszystkim kształt i nachylenie poszycia, gust klienta oraz to, ile pieniędzy chce przeznaczyć na zakup i montaż wszystkich elementów.

ZAMÓWIENIE / KONTAKT

Hurtownia Dachowa „Bauen”
w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokryć dachowych.
Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

telefon 535 447 557 telefon bauen@bauen.pl