Akcesoria dachowe Mińsk Mazowiecki

home Akcesoria dachowe

Poza asortymentem niezbędnym do stworzenia konstrukcji zamykającej budynek oferujemy szeroki wybór... <czytaj więcej>

Poza asortymentem niezbędnym do stworzenia konstrukcji zamykającej budynek oferujemy szeroki wybór akcesoriów dachowych. W Mińsku Mazowieckim, w naszej hurtowni, mogą Państwo kupić produkty niezbędne do wykończenia i zabezpieczenia przestrzeni dachowej.

Jakie akcesoria dachowe oferujemy?

  • ławy kominiarskie umożliwiające bezpieczne poruszanie się po dachu.
  • membrany dachowe mające za zadanie ochraniać budynek przed zawilgoceniem i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Właściwie zamontowane membrany powinny zapewniać skuteczną wentylację.
  • płotki przeciwśniegowe, które zatrzymują zsuwający się śnieg. Stosowane są przede wszystkim w budynkach o stromych połaciach dachowych i w rejonach, gdzie występują bardzo duże opady śniegu.

Dlaczego warto postawić na solidne akcesoria dachowe?

Solidne akcesoria dachowe zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom budynku i fachowcom dokonującym konserwacji i napraw. Produkty z wysokiej jakości materiałów przetrwają wiele lat eksploatacji. Dzięki temu nie trzeba każdego roku inwestować w wymianę poszczególnych elementów lub całych konstrukcji.

W naszej hurtowni oferujemy tylko produkty od znanych producentów. Pomagamy klientom wybrać akcesoria dachowe, które najlepiej sprawdzą się na danym budynku. Zapewniamy bezpieczny transport zamówień i umożliwiamy zwrot uniwersalnych produktów, które nie zostały wykorzystane. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych i firm. W przypadku pytań dotyczących asortymentu lub naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

<zamknij>
ZAMÓWIENIE / KONTAKT

Hurtownia Dachowa „Bauen”
w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokryć dachowych.
Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

telefon 535 447 557 telefon bauen@bauen.pl