Dachy Otwock

home Dachy Otwock

Oferujemy akcesoria i prace związane z montażem, konserwacją i renowacją dachów w Otwocku. Prowadzimy sklep z szerokim asortymentem produktów niezbędnych do stworzenia solidnego dachu. Świadczymy usługi klientom indywidualnym i firmom. Zajmujemy się zarówno domami jednorodzinnymi, budynkami o przeznaczeniu komercyjnym, jak i zabytkami.

Zapewniamy fachowe doradztwo w planowaniu i kompletowaniu części składowych i akcesoriów do dachu oraz najwyższe standardy obsługi klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy transport materiałów pod wskazany adres i umożliwiamy zwrot uniwersalnych produktów, które nie zostały wykorzystane do planowanych prac. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie i rozległą wiedzę. Przygotują bezpłatną wycenę i zapoznają Państwa z warunkami współpracy.

Pokrycia dachowe Otwock

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą pokryć dachowych w Otwocku. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Spełniają wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa (w tym bezpieczeństwa przeciwpożarowego). Mamy bogaty asortyment, w którym każdy znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania. Półki i katalogi wypełnione są pokryciami dachowymi z różnych materiałów i o różnych barwach.

Od konstrukcji i możliwości więźby dachowej w dużej mierze zależy to, jaki rodzaj pokrycia dachowego można wybrać. Cięższe, ceramiczne dachówki wymagają konstrukcji, która wytrzyma dużo większe obciążenia niż więźba pod lekką blachodachówkę. Produkty dostępne w naszym sklepie spełniają bardzo wysokie normy wytrzymałości. Są zabezpieczone powłokami zapobiegającymi niszczeniu i wzmacniającymi odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Zapewniamy bezpłatną wycenę materiałów i prac związanych z montażem, wymianą lub konserwacją pokrycia dachowego w Siedlcach, Otwocku i okolicznych miejscowościach. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, dzięki jesteśmy na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą i możemy proponować usługi odpowiadające standardom europejskim. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i produktami wprowadzanymi na rynek. Zapewniamy szybką realizację zleceń, co pozwala uniknąć przestoju w pracach budowlanych. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientami, by mogli na bieżąco śledzić postęp prac.

Dekarz Otwock

Szukają Państwo wykwalifikowanego dekarza w Otwocku? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zatrudniamy fachowców o wykształceniu kierunkowym, którzy często uczestniczą w szkoleniach i warsztatach związanych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wiedzą, jak bezpiecznie prowadzić prace dekarskie. Zajmują się montażem pokryć i naprawianiem dachów.

Zatrudniając naszych dekarzy mogą Państwo liczyć na kompleksową realizację zlecenia. Fachowcy przygotują miejsce pracy (rusztowania, pomosty) w oparciu o własny sprzęt. Klienci nie muszą martwić się kupowaniem lub wypożyczaniem urządzeń i narzędzi. Całe niezbędne oprzyrządowanie zapewnia nasza firma. Dekarze wykonają montaż pokrycia zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami. Zapewnią szczelną konstrukcję bez żadnych odstających, ostrych, niebezpiecznych elementów. Precyzyjnie wykonają prace wykończeniowe dachu (np. rynny, elementy przy kominach).

Zalety dachu jednospadowego

Prosty dach jednospadowy cieszy się dużą popularnością w Polsce. Jest to zadaszenie z jedną, skośną połacią, które najczęściej stosowane jest w przypadku garaży i domów jednorodzinnych w stylu nowoczesnym. Zalety tego rodzaju konstrukcji, to m.in. niewielkie straty ciepła, możliwość zrezygnowania z dodatkowego odwodnienia. Na dachu jednospadowym bez problemu można założyć instalacje fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne. Znajdują zastosowanie na wąskich, długich budynkach (np. budynkach gospodarczych) stojących na granicy działki.

Zalety dachu dwuspadowego

Składający się z dwóch połaci dach dwuspadowy najczęściej stosowany jest do zamknięcia konstrukcji domów jednorodzinnych. To najczęściej spotykany rodzaj dachu, szczególnie na niewielkich domach. Największą zaletą tego rodzaju dachu jest to, że nie zalega na nim śnieg ani woda, co może mieć miejsce w przypadku dachów płaskich. Projekt i montaż takiej konstrukcji jest niższa cena niż w przypadku dachu kopertowego.

ZAMÓWIENIE / KONTAKT

Hurtownia Dachowa „Bauen”
w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokryć dachowych.
Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

telefon 535 447 557 telefon bauen@bauen.pl