Dachy Siedlce

home Dachy Siedlce

Jeśli planują Państwo budowę dachu w Siedlcach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Przygotowaliśmy produkty i usługi niezbędne do wykonania solidnego dachu, który przetrwa wiele lat eksploatacji. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy opowiedzą o szczegółach oferty i warunkach współpracy. O czym należy pamiętać przy budowie dachu?

Solidny dach wpływa bezpośrednio na komfort użytkowania budynku. Szczelna konstrukcja będzie zapobiegać przedostawaniu się wilgoci, brudu i kurzu. Podstawą dobrego dachu jest solidna więźba dachowa. Warto zadbać by była wykonana z zaimpregnowanego drewna, które przez wiele lat będzie spełniało swoje funkcje. Właściwie zabezpieczona konstrukcja podnosi też poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Do montażu dachu należy zatrudnić doświadczonego, wysoce wykwalifikowanego dekarza, który zadba o dokładne łączenie poszczególnych elementów, by całość była szczelna. Dodatkowo, fachowiec powinien wiedzieć, jak prawidłowo wykonać wentylację dachu, która będzie właściwie odprowadzała wilgoć. Bardzo ważna jest termoizolacja dachu, ponieważ pozwala ona znacznie obniżyć koszty ogrzewania budynku.

Pokrycia dachowe Siedlce

Mamy szeroką ofertę wysokiej jakości, certyfikowanych pokryć dachowych. W Siedlcach od wielu lat działamy jako hurtownia z szerokim asortymentem artykułów do prac dekarskich. Znamy lokalny rynek i wiemy, jakie są oczekiwania klientów. Działamy na zlecenie osób fizycznych i firm. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące fachowe doradztwo, przygotowanie bezpłatnej wyceny, transport zamówienia i montaż pokrycia.

W naszym sklepie kupią Państwo dachówki i blachodachówki w różnych kolorach i kształtach. Warto pamiętać, że cięższe i mniejsze dachówki wymagają solidnej więźby dachowej. Klienci planujący zamknięcie budynku takim rodzajem pokrycia dachowego, powinni poinformować o tym osobę przygotowującą plany. Uwzględni ona to obciążenie podczas ustalania kąta nachylenia i materiałów na więźbę dachową, by całość spełniała normy bezpieczeństwa. Blachodachówka jest lżejsza i tańsza, przez co jest najczęściej wybieranym pokryciem dachowym. Elementy składowe są dużo większe, więc montaż przebiega dużo szybciej niż w przypadku dachówki. Wykonane są ze stopów metali odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Na to, jakie pokrycie dachowe będzie najlepsze, wpływa wiele czynników. W wielu przypadkach rodzaj lub kolor pokrycia są narzucone, np. przez plan zagospodarowania przestrzennego lub konserwatora zabytków, co znacznie zawęża katalog. Wybierając artykuły do dachu należy uwzględnić otoczenie, w jakim znajduje się budynek, by całość prezentowała się estetycznie.

Dekarz Siedlce

Zatrudniamy wykwalifikowanych dekarzy w Siedlcach i okolicy, którzy zajmą się profesjonalnym montażem pokryć. Nasi rzemieślnicy przeprowadzają też naprawy i konserwacje dachów. Fachowo doradzają klientom w wyborze solidnych produktów, które przetrwają wiele lat eksploatacji. Wiedzą, jak postępować z każdym rodzajem pokryć dachowych, by cała konstrukcja była estetyczna i bezpieczna.

Decydując się na usługi naszych dekarzy, mogą Państwo liczyć na kompleksową realizację zlecenia. Zapewniamy sprzęt i akcesoria niezbędne do bezpiecznego przeprowadzenia prac. Fachowcy przygotują wszystko, co jest konieczne do prac na wysokościach (np. rozłożą rusztowanie) i zabezpieczą pozostałe elementy budynku przed uszkodzeniami. Po zakończeniu robót pozostawią porządek i wystawią dokumentację potwierdzającą profesjonalny montaż lub konserwację.

Do zadań dekarza należą też:

  • analiza rysunków roboczych i określanie sprzętu i materiałów do wykonania robót,
  • montaż, naprawa i konserwacja urządzeń i elementów wentylacji dachu,
  • obróbka blacharska kominów, rur, okapów itp.,
  • rozbiórka dachów,
  • montaż rynien i okien dachowych.

Warto zapoznać się z naszymi usługami. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala precyzyjnie wykonać wszystkie prace

ZAMÓWIENIE / KONTAKT

Hurtownia Dachowa „Bauen”
w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokryć dachowych.
Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

telefon 535 447 557 telefon bauen@bauen.pl