Dachówki Mińsk Mazowiecki

home Dachówki

Obszar działania:

Dostarczamy dachówki między innymi do: Warszawa, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Otwock, Józefów, Kołbiel,... <czytaj więcej>

Dostarczamy dachówki między innymi do: Warszawa, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Otwock, Józefów, Kołbiel, Stanisławów, Warszawa Wawer, Rembertów, Piława, Celestynów, Siedlce, Węgrów, Tłuszcz, Kobyłka, Zielonka, Ząbki.

 

<zamknij>

Oferujemy wysokiej jakości, modne dachówki. W Mińsku Mazowieckim, w naszym showroomie, mogą... <czytaj więcej>

Oferujemy wysokiej jakości, modne dachówki. W Mińsku Mazowieckim, w naszym showroomie, mogą Państwo obejrzeć produkty z różnych materiałów i od różnych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy przedstawią dachówki odpowiadające oczekiwaniom klienta i przygotują bezpłatną wycenę. O najwyższych standardach obsługi świadczy grono klientów, którzy polecają nasze usługi. Wielu z nich chętnie wraca do nas przy realizacji kolejnych inwestycji.

Dachówka jest wyrobem budowlanym stosowanym do wykonywania pokryć dachowych. Wykorzystanie tego materiału należy wziąć pod uwagę już na etapie planowania. Dachówki są dużo cięższe niż inne rodzaje pokryć, dlatego wymagają solidnej więźby dachowej, która wytrzyma duże obciążenia. Warto też zadbać o to, by rzemieślnik zatrudniony do montażu dachówki miał doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ zasady układania tego materiału są zupełnie inne niż w przypadku np. blachodachówki. W naszej hurtowni znajdą Państwo dostępne w wielu kolorach i kształtach:

  • dachówki cementowe – najczęściej wybierane ze względu na mniejszą masę i niższą cenę w porównaniu do ceramicznych produktów. Są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, mrozy i zmienne warunki atmosferyczne.
  • dachówki ceramiczne – wyróżnia je trwałość i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Właściwie zamontowane mogą przetrwać nawet kilka dekad eksploatacji.
  • dachówki panelowe.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do odwiedzenia naszej hurtowni w Mińsku Mazowieckim. Zapoznamy Państwa ze szczegółami oferty i warunkami współpracy. Umożliwiamy zwrot uniwersalnych produktów, które nie zostały wykorzystane podczas prac dekarskich.

<zamknij>
ZAMÓWIENIE / KONTAKT

Hurtownia Dachowa „Bauen”
w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokryć dachowych.
Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

telefon 535 447 557 telefon bauen@bauen.pl